Żona Lewandowskiego piękną sylwetkę zawdzięcza morderczej diecie
2/02/2014 9:02

Sportsmenka radzi, co jeść by wyglądać szczupło

Dieta Anny Lewandowskiej Dieta Anny Lewandowskiejfot. AKPA

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu rywalizuje w internecie z Ewą Chodakowską o uwagę kobiet, które chcą mieć piękną figurę i być zdrowe. Blog żony Roberta Lewandowskiego cieszy się sporą popularnością, głownie za sprawą praktycznych porad dietetycznych i prostych przepisów na dietetyczne posiłki. Zobacz: Żona Lewandowskiego konkurencją dla Ewy Chodakowskiej

Ostatnio sportsmenka pochwaliła się w jednym ze swoich postów swoją dietą, zamieszczając na blogu przykład całego jednodniowego jadłospisu. Lewandowska dzień rozpoczyna od szklanki ciepłej wody z cytryną, która pozytywnie wpływa na wątrobę. Później następuje 40 minutowy trening np. bieganie. Na śniadanie Anna poleca płatki owsiane z suszonymi owocami i świeżo wyciskany sok.

Dieta sportsmenki obfituje również w zupy-kremy, ryż z warzywami, makarony pełnoziarniste i pieczywo z mąki gryczanej. Żona piłkarza również dba o prawidłowe nawadnianie organizmu. Pamięta o piciu wody o temperaturze pokojowej, herbatek ziołowych i kawy gotowanej z przyprawami. Ponadto radzi, aby nie popijać posiłków. Po zakończeniu jedzenia najlepiej jest odczekać 30 minut.

Skusicie się na dietę Anny Lewandowskiej?

Zobacz: Lewandowski z żoną w podróży poślubnej. Dokąd wyjechali?

Robert Lewandowski imprezuje z żoną w Londynie:

Hades
Pseudonim
Treść
Komentarze
autor Gość 2014.02.02 11:01