Są już szczegóły nowego show Polsatu. Znamy listę gwiazd i jurorów
23/01/2014 10:31

Nie będą to nazwiska z pierwszej ligi

Nowe show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Nowe show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomofot. ONS

Telewizja Polsat dołożyła wielu starań, aby wiosenna ramówka stacji prezentowała się bardzo okazale, szczególnie w sektorze programów rozrywkowych. Wykupienie licencji na "Taniec z Gwiazdami" wzbudziło wiele emocji, a na rynku trwa obecnie gorączkowe poszukiwanie gwiazd, które już niebawem zatańczą na parkiecie. Przypomnijmy: Aneta Zając wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Kogo jeszcze zobaczymy w show?

"Taniec z Gwiazdami" to jednak nie jedyne show, na którego produkcję zdecydował się Polsat. Jak już informowaliśmy wcześniej, stacja pokaże też zagraniczny format "Your Face Sounds Familiar", który w Polsce będzie nazywał się "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jego ramach gwiazdy przebierają się w każdym odcinku za światowych wykonawców muzyki pop i odśpiewują ich największe hity. W oryginalnych zamierzeniach program miał prowadzić Krzysztof Ibisz, a jurorem być m.in. Michał Wiśniewski. Zrewidowano jednak te plany.

Zobacz: Wiśniewski odpowiada na propozycje Polsatu

Ujawniono jednak nowe szczegóły show. Jak donosi portal WirtualneMedia.pl, w roli prowadzących zobaczymy duet Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Wśród uczestników zaś pojawią się m.in. Katarzyna Skrzynecka, Julia Pietrucha, Mariusz Totoszko czy Bilguun Ariunbaatar. W jury natomiast zasiądą Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Show będzie emitowane w każdą sobotę.

Warto podkreślić, że według informacji WirtualneMedia.pl, zwycięzca każdego odcinka otrzyma nagrodę pieniężną, które w całości przekaże potrzebującej osobie. Podobnie z nagrodą triumfatora całej edycji show.

Będziecie oglądać nowe show Polsatu?

 

 

Gwiazdy na koncercie sylwestrowym Polsatu:

BoyToy
Pseudonim
Treść