W takich luksusach mieszka Adam Sztaba z żoną [FOTO]
25/07/2013 20:01

Zobaczcie wnętrza ich artystycznej willi

Dom Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej
1/19
fot. ONS/domoplus.pl

Programy i krótkie felietony w telewizjach śniadaniowych pokazujące jak mieszkają znani i lubiani cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. W końcu każdy chce podejrzeć, jak żyją znani i bogaci. Na kanale Domo+ emitowany jest program "Dach nad gwiazdami", w którym to żona Adama Sztaby Dorota Szelągowska odwiedza aktorów, artystów i wokalistów w ich czterech kątach. W jednym z odcinków córką Agnieszki Grocholi pokazała jak mieszka z mężem.

Dorota na co dzień projektuje i urządza wnętrza, dlatego jej dom został dopieszczony w każdym detalu. Willa pary mieści się w Zawadach, które oddalone są 20 kilometrów od Wilanowa. Szelągowska i Sztaba mogą się pochwalić trzykondygnacyjnym szeregowcem .z małym ogródkiem i pracownią Adama.

Wnętrza ich domu urządzone są nowocześnie, jednak odnaleźć w nich można artystyczną duszę właścicieli, która objawia się m.in. w kolorowych dodatkach. Dominującym kolorem mieszkania jest biel, która idealnie współgra z kolorowymi lustrami, lampami czy gałkami szafek.

Stonowane kolory Adam i Dorota postanowili zastosować w sypialni i łazience. Odnajdziemy tam czerń i różne odcienie szarości.

Jak podoba się wam artystyczny dom Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej?

Zobacz: Tak wyglądał ślub Adama Sztaby i córki Grocholi!

Hades
Pseudonim
Treść